Otr Noizy

Download and Play Otr Noizy on Free Music Site. mp3 site and videos that you want and it's FREE forever!
Noizy ft Sekondari - Na Jena OTR ( Official Video )
Noizy ft Sekondari - Na Jena OTR ( Official Video )
thisisnoizy
Noizy ft GBMC and Renegade - Otr Me Zemer  (HQ)
Noizy ft GBMC and Renegade - Otr Me Zemer (HQ)
GB MC ZIGZAGREKORDS
Noizy ft (OTR) Big Kik, Varrosi, Dulla, Groff, Elai - 16 (Official Video HD)
Noizy ft (OTR) Big Kik, Varrosi, Dulla, Groff, Elai - 16 (Official Video HD)
thisisnoizy
ZUNA feat. AZET & NOIZY - NUMMER 1 prod. by DJ A-BOOM
ZUNA feat. AZET & NOIZY - NUMMER 1 prod. by DJ A-BOOM
KMNGANG
Noizy ft. S4MM - Po thu (Official Video 4K)
Noizy ft. S4MM - Po thu (Official Video 4K)
thisisnoizy
Noizy ft. Lil Koli - Sa Mir Me Kon OTR (Official Lyric Video) THE LEADER
Noizy ft. Lil Koli - Sa Mir Me Kon OTR (Official Lyric Video) THE LEADER
thisisnoizy
Varrosi - Ti nuk je OTR ( starring Klesti OTR ) produced by DJ Aboom
Varrosi - Ti nuk je OTR ( starring Klesti OTR ) produced by DJ Aboom
Varrosi OTR
O Noizy O Rrepistttt (OTR Comedy)
O Noizy O Rrepistttt (OTR Comedy)
thisisnoizy
Noizy - Midis Tirone (Official Video HD)
Noizy - Midis Tirone (Official Video HD)
thisisnoizy
Noizy feat. Raf Camora - Toto
Noizy feat. Raf Camora - Toto
thisisnoizy
OTR feat Noizy - Keshtu e bejme ne, 22 Shkurt 2006 - Top Fest 3
OTR feat Noizy - Keshtu e bejme ne, 22 Shkurt 2006 - Top Fest 3
TCH Top Fest - Arkiva
Varrosi ft LiL Koli & Noizy - 30 Vet (Prod. by Blasian Beats)
Varrosi ft LiL Koli & Noizy - 30 Vet (Prod. by Blasian Beats)
Varrosi OTR
Double G featuring O.T.R - Kosovë Shqipëri
Double G featuring O.T.R - Kosovë Shqipëri
THERANDA LEE
Sherri mes OTR dhe BabaStars, Noizy bën veprimin e papritur në gjykatë !
Sherri mes OTR dhe BabaStars, Noizy bën veprimin e papritur në gjykatë !
Made in Albania
Varrosi ft. Noizy - Big Daddy (Official Video 4K)
Varrosi ft. Noizy - Big Daddy (Official Video 4K)
Varrosi OTR